Wigilia zbliża się dużymi krokami. Całe szczęście, że nie ma ograniczeń co do ilości prezentów pod choinką. Niech więc choć tam zrobi się tłoczno i wesoło. To już zdecydowanie najwyższa pora, aby rozejrzeć się za upominkami dla bliskich, tym bardziej że długie i ponure wieczory aż zachęcają do tego, żeby przejrzeć propozycje na internetowych stronach.

Grosik na szczęście w Nowym Roku

Ja taką klasykę zdecydowanie lubię. Portfele skórzane to dodatek, który nigdy nie wychodzi z mody i będzie służył długie lata. Na pewno odezwą się głosy, że to taki zwyczajny prezent. Być może tak, ale elegancki i praktyczny. Jak już bardzo będę chciała zaskoczyć bliską osobę, to zapakuję go odpowiednio do sytuacji, np. w kartki z atlasu samochodowego z mapami, gdzie z przyczyn nie tylko finansowych nie mogliśmy się w tym roku wybrać w podróż życia. Portfele skórzane to czasami naprawdę wyjątkowe dodatki, które różnią się nie tylko fasonem czy kolorem. Jak się dobrze poszuka, to można trafić na prawdziwą perełkę, np. z samolotem dla pana, ale to już oczywiście wszystko zależy od osobistych preferencji – klasyka czy może niespodzianka? W środku oczywiście nie może zabraknąć grosika na szczęście w Nowym Roku.

Paski skórzane – jak już się ubierać, to zdecydowanie stylowo

Jest to obowiązkowy dodatek każdego eleganckiego mężczyzny,
a każda kobieta również wie, jak można odmienić swoją stylizację przy pomocy gustownego paska. Jak dla mnie to taka wisienka na torcie, czyli dopełnienie naszego ubrania w dodatek, bez którego jest zwyczajnie i czujemy lekki niedosyt. A paski, szczególnie te damskie, mogą być naprawdę niezwykłe. Jak dla mnie to must have dla prawie każdej małej czarnej, którą zakładamy któryś raz z kolei. Ozdobne paski skórzane w ciekawych połączeniach kolorystycznych to gwarancja, że nikt nie pozna, że mam tę samą sukienkę na sobie, co ostatnim razem.

Jeszcze trochę klasyki, czyli rękawiczki skórzane

Tak, to już zdecydowanie może wydawać się nudne, ale rękawiczki skórzane to dla mnie prezent idealny. Tym bardziej że lubię robić zdjęcia i ostatnio strasznie brakuje mi takich bez palców, czyli mitenek. Uważam, że każdy powinien posiadać choć jedną parę, a kobieta nawet kilka, ponieważ rękawiczki skórzane często lubią się zapodziać, szczególnie te moje. I nie muszą być tylko w kolorze czarnym. A gdyby tak w kolorze wina? Zdecydowanie dodają klasy i elegancji.
I rewelacyjnie chronią przed zimnem. Każdemu zdarzają się takie wyjścia, gdzie zabawne, wełniane rękawiczki choć wyjątkowe, to nie zawsze się sprawdzą.