Dla niektórych osób tematy związane z intymnością, erotyką, są czymś bardzo wstydliwym. Z kolei drudzy nie mają żadnych oporów przed mówieniem o tym otwarcie, lubią sięgać po różnego typu gadżety, za pomocą których można rozgrzać atmosferę w sypialni i dostarczyć sobie nowych doznań. Panie mogą czerpać dużo satysfakcji dzięki czemuś takiemu jak kule kegla. O co w tym chodzi i jakie płyną korzyści z ich używania?

Czym są kulki kegla?

Coraz więcej osób otwiera się na nowe doznania i sięga po gadżety erotyczne. Jednym z nich są kulki gejszy, które dostępne są obecnie w przeróżnych wariantach. Każda kobieta może mieć pewność co do tego, że znajdzie dla siebie odpowiednie kule. W ich przypadku nie chodzi jednak wyłącznie o doznania erotyczne, ale też ćwiczenie mięśni kegla, co poprawia funkcjonowanie kobiecych narządów intymnych. Niewielkie kulki gejszy mają średnicę do czterech centymetrów, są połączone ze sobą sznurkiem. Umieszcza się je w pochwie, po czym obkurcza jej mięśnie, co staje się bardzo przyjemną czynnością. Można nie tylko trenować słabnące z biegiem czasu włókna mięśniowe, ale też doświadczać erotycznych uniesień i to w sposób całkowicie niezauważalny przez otoczenie. Nikt przecież nie widzi, co dzieje się właśnie w kobiecym wnętrzu.

W sprzedaży dostępnych jest wiele rodzajów kulek gejszy, dzięki czemu można liczyć na szeroki wachlarz wyboru. Te progresywne idealnie sprawdzają się do gry wstępnej. Mają one postać dwóch lub więcej kulek o różnej wadze. Dalej są kulki biofeedback, lżejsze od tych poprzednich. Mniejsze wchodzą w większe, przez co przy poruszaniu się generują drgania, a to z kolei wywołuje przyjemny skurcz mięśni dna miednicy. Są też kulki gejszy wibrujące, sterowane zdalnie. Panie bardzo chwalą sobie też kule silikonowe ze względu na miękkość, szybkie ogrzewanie się, długie utrzymywanie ciepła i higienę.

Jak używać kulek gejszy?

Stawianie kulek gejszy jest banalnie proste. Na początek warto wybrać te pojedyncze. Dotyczy to także kobiet filigranowych, z obniżoną macicą. Potem warto przejść na wariant podwójny lub nawet z większą ilością kulek. Umieszcza się je w pochwie podobnie jak tampon, można wspomóc się lubrykantem. Prawidłowo włożone nie powinny sprawiać żadnego dyskomfortu. Można nosić je na co dzień, w celu ćwiczenia mięśni kegla lub zastosować jako gadżet erotyczny, szczególnie podczas gry wstępnej. Należy pamiętać o tym, że kulki gejszy muszą być w ciągłym ruchu, aby można było mówić o ich działaniu. Wystarczy spacerowanie, ale warto też świadomie ściskać mięśnie dna macicy. Mając kulki w środku, można nawet tańczyć, biegać czy uprawiać fitness. Zaleca się, aby ćwiczenia z kulkami gejszy nie trwały dłużej niż trzy godziny dziennie i były wykonywane regularnie.